U 20 sati Belgija i Japan odigrali su nevjerojatnu utakmicu osmine finala Svjetskog prvenstva. Japan je poveo s dva gola, no Belgija je izjednačila i duboko u sudačkoj nadoknadi i preokrenula za pobjedu...

Belgija: Courtois, Alderweireld, Kompany, Vertonghen, Meunier, De Bruyne, Witsel, Carrasco, Mertens, Lukaku, Eden Hazard

Japan: Kawashima, Hiroki Sakai, Yoshida, Shoji, Nagatomo, Hasebe, Shibasaki, Haraguchi, Kagawa, Inui, Osako

• +26
SP 2018., osmina finala: Belgija - Japan Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia
  • +55
SP 2018., osmina finala: Belgija - Japan (navijači) Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia
  • 90’

Kraj utakmice! Nevjerojatna utakmica! Belgija ide na Brazil u četvrtfinalu

• 90’

GOOOOOOL! Belgija je preokrenula! Chadli iz kontre duboko u sudačkoj nadoknadi!

• 90’

Honda je s tridesetak metara pokušao iz slobodnog udarca; Courtois brani

• 90’

Igrat će se barem četiri minute nadoknade

• 90’

Velika prilika za Japan! Nagatomo je pucao, Witsel skrenuo, a Courtois u zadnjem trenutku spriječio da lopta završi u golu

• 89’

Pritisak Belgije; pokušavaju riješiti utakmicu prije produžetka

• 86’

Dvije velike obrane japanskog vratara! Prvo je glavom pucao Chadli, nekoliko trenutaka kasnije, još jednom glavom, Lukaku

• 84’

Prilika za Japan; Honda se probio u kaznenom prostoru, ali Kompany ga je blokirao i lopta odlazi pored gola