SLAVONSKI DERBI

Pogledajte kako je Cibalia s dva penala došla do tri boda

16.02.2013 u 18:30

Nogometaši vinkovačke Cibalije uspjeli su uhvatiti prva tri boda u proljenom dijelu prvenstva. Bodovi su to kojima su domaćini najavili žestoku borbu za ostanak u prvoligaškom društvu

Cibalia je jednim udarcem 'ubila' dvije muhe. Osim što je svladala najvećeg rivala, momčad Osijeka, Cibalia je osvojila i tri važna boda za ostanak među prvoligašima.

Bili su domaćini puno bolji, posebice u prvom dijelu, a u prilog im je išao i rezultat jer od 18. minute i gola s bijele točke Tomislava Mazalovića imali su vodstvo 1:0. Gostiju u toj dionici gotovo da nije ni bilo, pa je trener Mršić bio vidno ljut.

Ipak, u nastavku su gosti zaigrali puno bolje, prijetili su preko Pušića i Pongračića i pitanje je kako bi dvoboj završio da Lešković u svom 16-ercu nije srušio Župarića. Naime, nakon tog prekršaja, sudac Križarić još je jednom pokazao na bijelu točku, a Mazalović je postavio konačnih 2:0.

Nije nevažno spomenuti da su gosti od 78, minute igrali s igračem manje jer je Perošević dobio izravni crveni karton.