Iz Zagrebačkog holdinga izvijestili su o promjenama u podružnici Zagrebački digitalni grad
Iz Zagrebačkog holdinga priopćili su kako je Uprava te tvrtke donijela odluku o promjeni na čelu podružnice Zagrebački digitalni grad.
Kako navode u pripćenju, dosadašnji voditelj podružnice Filip Jurišić podnio je danas otkaz ugovora o radu nakon što je u kontroli utvrđena nepravilnost u korištenju službene kartice. Nakon što su u internom postupku kontrole troškova službene kartice utvrđene nepravilnosti, Zagrebački holding je nadležnim tijelima proslijedio informacije o sumnji da je Jurišić prije mjesec dana korištenjem službene kartice u privatne svrhe oštetio Zagrebački holding za 936 eura.
Ulogu voditelja podružnice Zagrebački digitalni grad, do izbora nove osobe, privremeno će obavljati član Uprave Miljenko Hrman. Javni natječaj za izbor voditelja Zagrebačkog digitalnog grada bit će raspisan u narednim danima, poručuju iz Zagrebačkog holdinga.