MAXTV PRVA LIGA

Lučko dva puta vodilo, no 'lokosi' ipak uzeli bod

04.05.2012 u 21:08

U petak je odigrana prva utakmica 29. kola MAXtv Prve lige. U Maksimiru su Lokomotiva i Lučko odigrali bez pobjednika 2:2

Polako, ali sigurno hrvatsko nogometno prvenstvo se bliži kraju. Još su dva kola ostala do kraja, a prvi su, već u petak, svoju utakmicu 29. kola MAXtv Prve liga na Maksimiru odigrali sedmoplasirana Lokomotiva i Lučko koje trenutno drži 13. mjesto. Pobjedom su se 'lokosi' mogli popeti na šesto mjesto, no na kraju su morali spašavati bod.

Lučko je povelo već u 23. minuti preko Pejića, da bi samo dvije minute kasnije Brozović izjednačio rezultat na 1:1 s kojim se otišlo na odmor. U nastavku su gosti i po drugi puta poveli i to u 59. minuti preko Raka, a tri minute kasnije Škvorc je uspio izjednačiti na konačnih 2:2.