U ZADNJIM MINUTAMA

Cibalia se plasirala u polufinale Kupa

30.11.2011 u 15:48

Nogometaši Cibalije prvi su polufinalisti Hrvatskog nogometnog kupa nakon što su u dvije utakmice preskočili Vinogradar

U prvoj utakmici u Vinkovcima je bilo 2:1, a u uzvratu u Mladini 1:1 pa je tako Cibalia ostala u igri za trofej 'Rabuzinovo sunce'.

Vinogradar je pružio više nego dostojan otpor prvoligašu i samo su ga minute dijelile od senzacije. Naime, domaćin je poveo u 62. minuti nakon ubačaja iz kornera preko Tokića što je bio rezultat koji ga je vodio dalje.

No, umjesto veselja Vinogradara oko 500 gledatelja utišao je Bartolović koji je u 89. minuti pospremio jedan odbijanac i tako gurnuo Vinkovčane u polufinale.

Ovo je šesti puta da se Cibalia u svojoj povijesti plasirala u poluzavršnicu domaćeg kupa.