svaka mu čast, ali...

Zvijezda Manchester Uniteda osvrnula se na odlazak Cristiana Ronalda: Već nakon utakmice ljudi zaborave što je bilo prije toga...

28.12.2022 u 21:29

Manchester United je u utorak u 17. kolu engleskog prvenstva pobijedio Nottingham Forest 3:0. Bila je to prva utakmica 'crvenih vragova' nakon odlaska Cristiana Ronalda s Old Trafforda

Prvi je gol zabio Marcus Rashford u 19. minuti, kad je natrčao na povratnu loptu koju mu je uputio Christian Eriksen. Samo tri minute poslije Rashford je asistirao, a loptu u mrežu poslao Anthony Martial. U 87. minuti je proradila domaća brazilska veza - Casemiro je bio dodavač, a Fred je zabio za konačnih 3:0.

Manchester United je tako došao do devete pobjede i s 29 bodova stigao na samo bod zaostatka od četvrtoplasiranog Tottenhama, s time da 'crveni vragovi' imaju i utakmicu manje.

Bila je ovo prva utakmica Uniteda otkako je Cristiano Ronaldo napustio Old Trafford, a cijelu je situaciju prokomentirao iskusni Danac Christian Eriksen.

• +6
Manchester United vs Nottingham Forest 3:0 Izvor: EPA / Autor: Peter Powell

'Žao nam je što Ronaldo više nije s nama, njegova ostavština i ime su u svakom klubu posebni, a ja sam počašćen što sam imao priliku igrati s njim u svojoj karijeri', kazao je Eriksen pa zaključio:

'Međutim, nogomet ide dalje. Već nakon iduće utakmice ljudi zaboravljaju što je bilo prije toga...'