Većinu utakmice nije bilo puno prilika, ali Varaždin je bio opasnija momčad i to su okrunili golom Postonjskog iz penala u 74. minuti za konačnih 1:0

VARAŽDIN: Zelenika - Vukčević, Jelenić, Nekić, Boršić - Postonjski, Pilj, Belcar - Mitrovski, Brodić, Šego

ISTRA 1961: Majkić - Hujber, Majstorović, Marešić, Devetak - Petrusenko, Mlinar, Kadušić - Lisica, Josipović, Valinčić

8. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Istra 1961 1:0 (Postonjski 11m, 74') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +3
Varaždin - Istra 1961, 17.9.2023. Izvor: Cropix / Autor: Marko Jurinec
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 5 minuta sudačke nadoknade

• 77’

Dvije promjene kod Varaždina, u igri su Marina i Elezi, a izašli su Pilj i Mitrovski.

• 75’

Promjene kod Istre, Ulaze Filet i Lisica, a s terena su izašli Josipović i Valinčić

• 74’

GOOOOL!! Postonjski je siguran s bijele točke i Varaždin vodi 1:0!

• 73’

Jedanaesterac za Varaždin! Pregled VAR-monitora rezultirao je time da sudac Terzić pokaže na 11 metara

• 72’

Dobra šansa za Varaždin! Belcar je proigrao Droždeka koji je iz dobre pozicije u šesnaestercu pucao direktno u Majkića

• 68’

Zamjena kod Varaždina, umjesto Šege ulazi Belcar

• 62’

Dvije promjene kod Varaždina. Ulaze Drožđek i Boršić, a igru napuštaju Vukušić i Bručić

• 55’

Prijeti Istra! Hujber je pucao iz dobre pozicije, ali lopta je otišla preko gola