ATP, UMAG

Veić propustio priliku protiv Bolellija

27.07.2010 u 19:57

Hrvatski tenisač Antonio Veić nije se uspio plasirati u 2. kolo ATP turnira u Umagu, bolji od njega je u susretu 1. kola bio Talijan Simone Bolelli sa 7-6 (3), 6-3 nakon sat i 54 minuta igre

Veić je propustio priliku izboriti nastup u 2. kolu iako mu je ždrijeb dodijelio igrača iz kvalifikacija koji je daleko od svoje najbolje forme u karijeri.

Pri rezultati 2-2 u prvom setu Veić nije uspio oduzeti servis Bolelliju iako je imao 0-40 na njegov servis i još jednu prednost da bi odmah potom on izgubio svoj početni udarac. Veić je uspio odmah vratiti "break", ali to nije bilo dovoljno za osvajanje seta jer je u "tie-breaku" napravio previše pogrešaka.

Na početku drugoga seta Veić je oduzeo servis Bolelliju, ali tu je prednost odmah i izgubio, da bi završnica dvoboja u potpunosti pripala Talijanu.