POVRATAK 'ŽABACA'

Vaterpolisti Mladosti i na svojem bazenu svladali Jug te izborili majstoricu u Gružu

22.05.2021 u 20:36

Iako su gubili 0-2 u finalu doigravanja za prvaka Hrvatske, vaterpolisti zagrebačke Mladosti uspjeli su poravnati na 2-2 u pobjedama nakon što su u subotu na svom bazenu svladali dubrovački Jug AO sa 12:8 (1-3, 5-1, 3-1, 3-3)

Gosti su bolje krenuli i dobili su prvu četvrtinu 3-1, ali u drugu i treću dionicu Mladostaši su dobili sa 8-2 , te su u posljednju četvrtinu ušli sa četiri gola prednosti.

Kod Mladosti najefikasniji je bio Josip Vrlić sa tri pogotka, a Cosmin Radu, Lovre Miloš, Luka Bukić i Ante Visković zabili su po dva gola, a Marin Dašić jedan. Ekipu Juga predvodili su Loren Fatović i Filip Kržić sa po dva gola.

Peta odlučujuća utakmica na rasporedu je 26. svibnja u Dubrovniku.

• +9
VK Jug - HAVK Mladost, 3. utakmica finala PH, 2020/21. Izvor: Pixsell / Autor: Grgo Jelavic/PIXSELL
  • +6
VK Jug- HAVK Mladost, 1. utakmica finala PH, 2020/21. Izvor: Pixsell / Autor: Grgo Jelavic/PIXSELL