na kraju remi

Varaždin vodio protiv 'lokosa' pa ostao bez prve pobjede u HT Prvoj ligi

17.08.2019 u 20:50

U subotnjem dvoboju 5. kola HT Prve lige nogometaši Varaždina odigrali su protiv Lokomotive 1:1 i tako ostali na samom dnu ljestvice...

Borimir Perković i njegovi nogometaši sanjaju o prvoj pobjedi u HT Prvoj ligi, nakon što su prošle sezone napokon izborili ulazak među hrvatsku klupsku nogometnu elitu.

• +3
HT Prva liga, 5. kolo: Varaždin - Lokomotiva Izvor: Pixsell / Autor: Marko Jurinec/PIXSELL

Činilo se da bi se to moglo dogoditi ove subote, no Varaždin nije uspio sačuvati svoje vodstvo protiv Lokomotive i morao se zadovoljiti osvojenim bodom.

Bio je to dvoboj u kojem su domaći došli na svoje u 44. minuti, kada je nakon prekida Dejan Glavica preciznim udarcem nadmudrio Grbića i doveo Varaždin u vodstvo.

Izvor: Društvene mreže / Autor: Vimeo

No, u 56. minuti s desne strane odlično je loptu ubacio Lirim Kastrati, a još boljim udarcem glavom u izjednačujući pogodak pretvorio je Myrto Uzuni.

Do kraja dvoboja igralo se otvoreno i obje momčadi su tražile pobjedu, no više nije bilo pogodaka pa su se i jedni i drugi morali zadovoljiti osvojenim bodom.

To znači da je Varaždin na ljestvici i dalje posljednji, s jednakim brojem osvojenih bodova kao i Inter, a Lokomotiva s dva više također je započela sezonu boreći se za opstanak...

Izvor: Screenshot / Autor: Vimeo