KOLO IZNENAĐENJA

Borbena Gorica srušila Rijeku, Dinamo ostao sam na vrhu iako nije pobijedio

11.08.2019 u 21:52

U posljednjem dvoboju 4. kola HT Prve lige nogometaši Gorice pobijedili su na svom stadionu Rijeku rezultatom 2:0 te tako onemogućili gostima da preuzmu vrh ljestvice...

Nakon četiri čiste pobjede na otvaranju sezone u svim natjecanjima, Bišćanova družina doživjela je ove nedjelje svoj prvi neuspjeh i propustila odličnu priliku preuzeti vodstvo na ljestvici HT Prve lige. Dogodilo joj se isto što i Hajduku protiv Slaven Belupa te je porazom ostala iza Dinama kojem je i osvojeni bod protiv Osijeka bio dovoljan da pobjegne najvećim rivalima.

• +3
HT Prva liga, 4. kolo: Gorica - Rijeka Izvor: Pixsell / Autor: Marko Prpic/PIXSELL

Na gostovanju u Velikoj Gorici Riječani nisu bili inspirirani i za to su kažnjeni već potkraj prvog poluvremena. U sudačkoj nadoknadi prvog dijela Musa je proigrao Cherifa Ndiayea koji se vješto okrenuo i pokraj Prskala plasirao loptu u mrežu.

Izvor: Društvene mreže / Autor: Vimeo

Gorica je već ranije na svom stadion svladala Osijek ove sezone, a da će se isto dogoditi protiv još jedne ugledne momčadi potvrdio je u 67. minuti Joey Suk koji je ovladao loptom na petercu i onda je lukavim udarcem pretvorio u pogodak.

Do kraja dvoboja Rijeka nije uspjela niti ublažiti poraz pa je tako ostala na bod zaostatka za Dinamom, dok se Gorica približila vodećim momčadima i postala ozbiljan kandidat za plasman u europska natjecanja ove zime. Što je najvažnije, prvih pet klubova na ljestvici sada dijeli samo tri boda pa nas očekuje uzbudljiv nastavak sezone...

Izvor: Screenshot / Autor: Vimeo