U prvoj utakmici petog kola Hrvatski Telekom Prve lige u Zaprešiću su igrali Inter i Dinamo. Inter je iznenadio na početku utakmice, no Dinamo je do kraja osigurao novu pobjedu...

Inter Zaprešić: Frelih - Galić, Soldo, Tatomirović, Vego - Postonjski, Milnar - Bosec, Conev, Mitrović - Serderov

Dinamo: Zagorac - Pinto, Theophile, Lešković, Moubandje - Gojak, Đira - Atiemwen, Majer, Kadzior - Gavranović

• +9
Inter - Dinamo, 5. kolo HT Prve lige, 2019/20. Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Kontra Dinama. Kadzior zabija, no bio je u zaleđu

• 90’

Prilika za Inter. Čeliković je nakon ubacivanja postavio nogu, no lopta je otišla pored gola

• 88’

Nakon kornera Zagorac boksa loptu, gavranović je pokrenuo loptu, no na kraju su se igrači Dinama spetljali dovoljno da Frelih upiše još jednu intervenciju

• 87’

Pucao je Čeliković, no pogodio je živi zid, od kojeg se lopta odbila u korner

• 86’

Slobodan udarac za Inter na nešto više od 20 metara, po sredini

• 84’

Žuti karton za Majera

• 80’

Majer je sjajno zabio škaricama, no nema gola. Marin, koji je centrirao, je kod primanja lopte bio u zaleđu. Šteta, bio je to lijep gol