REMI SA SLAVENOM

Varaždin s igračem manje izbjegao poraz u Koprivnici i najavio bijeg s dna ljestvice

24.08.2019 u 20:52

U prvom dvoboju 6. kola HT Prve lige nogometaši Slaven Belupa i Varaždina odigrali su 1:1 u Koprivnici ove subote, što dodatno komplicira izgled donjeg dijela ljestvice...

Varaždin možda još uvijek čeka prvu pobjedu u HT Prvoj ligi, ali u posljednje vrijeme pokazuje napredak i postaje sve tvrđi orah za svoje protivnike.

• +3
HT Prva liga, 6. kolo: Slaven - Varaždin Izvor: Pixsell / Autor: Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

Potvrdila je to i utakmica u Koprivnici ove subote, u kojoj su Varaždinci izbjegli poraz iako su igrali od 54. minute s igračem manje, nakon što je drugi žuti karton dobio Vladan Adžić.

Slaven Belupo koji je ove sezone već pobijedio Hajduk, a svladao u gostima i Istru činilo se da grabi prema novom trijumfu kada ga je u 58. minuti Muzafer Ejupi doveo u vodstvo.

Izvor: Društvene mreže / Autor: Vimeo

No, Varaždinci s igračem manje se nisu predavali i u 73. minuti to se isplatilo kada je glavom iz blizine Marko Stolnik izjednačio.

Slaven je osvojen bodom učvrstio svoje mjesto u sredini ljestvice, dok ih Varaždin ima tri, a prva pobjeda u sezoni čini se da je sve bliže...

Izvor: Screenshot / Autor: Vimeo