TRIJUMF KOPRIVNIČANA

Slaven na krilima neuništivog Krstanovića u krasnoj golijadi slomio Istru usred Pule

17.08.2019 u 22:51

U subotnjem dvoboju 5. kola HT Prve lige nogometaši Slaven Belupa pobijedili su Istru u Puli rezultatom 3:2, ponajviše zahvaljujući odličnoj igri veterana Ivana Krstanovića...

Ivica Sertić ima razloga za zadovoljstvo. Slaven Belupo možda je ušao u sezonu s tri poraza, ali igra sve bolje i nakon pobjede protiv Hajduka u Koprivnici prošlog vikenda, ove je subote do uspjeha došao i na gostovanju kod Istre u Puli.

• +3
HT Prva liga, 5. kolo: Istra - Slaven Izvor: Pixsell / Autor: Dusko Marusic/PIXSELL

Bio je to dvoboj u kojem je posebno raspoložen na travnjaku izgledao iskusni 36-godišnji Ivan Krstanović. Napadač Slavena već u 12. minuti je doveo svoju momčad u vodstvo, kada je iz drugog pokušaja uspješno ugurao loptu u domaću mrežu.

Izvor: Screenshot / Autor: Vimeo

Ipak, samo tri minute kasnije nakon igranja rukom Šime Gržan izjednačio je s bijele točke.

Istra je do potpunog preokreta došla u 35. minuti, kada je Ćuže krasno asistirao za Obenga Regana koji je još boljim udarcem doveo svoju momčad u vodstvo.

U 42. minuti opet je na scenu stupio Ivan Krstanović koji je krasno loptu sproveo u mrežu za 2:2 na odmoru.

Kada se činilo da će Krstanović postići hat-trick, u 60. minuti pogodio je gredu iz blizine, no David Puclin bio je priseban i odbijenu loptu pospremio u mrežu za drugi preokret na utakmici.

U završnici susreta Istra se pokušala spasiti od poraza i imala par izglednih situacija, no rezultat se nije mijenjao pa je Slaven stigao do druge pobjede u sezoni i izjednačio se s Puljanima na ljestvici. I jedini i drugi zasad djeluju kao da se neće boriti za opstanak ove sezone...