4X30 MINUTA

Umjesto poluvremena četvrtine. Dinamo i Celje nakon dva sata igre odigrali bez pobjednika, Modre spasio Ivanušec

12.01.2023 u 17:45

Aktualni hrvatski prvak i vodeća momčad Supersport HNL-a, zagrebački Dinamo, odigrao je u četvrtak 1-1 protiv slovenskog prvoligaša Celja u pripremnoj utakmici na gradskom stadionu u Rovinju

Utakmica se sastojala od četiri polusatna dijela, a prva je do pogotka stigla trećeplasirana momčad slovenskog prvenstva, kad je u 53. minuti 28-godišnji napadač Gregor Bajde u kontranapadu izašao sam pred Ivana Nevistića i svladao Dinamovog vratara.

Dinamo je do izjednačenja došao u 113. minuti. Poslije kombinacije s Brunom Petkovićem, Luka Ivanušec je s ruba kaznenog prostora pogodio donji desni kut gola Celjana.

Imao je Dinamo još nekoliko izglednih prilika, a dvaput su izabranici Ante Čačića pogađali i okvir gola, oba puta udarcima glavom - Mahir Emreli je pogodio vratnicu, a Jakov Gurlica gredu.

Ovom utakmicom Dinamo je završio pripreme u Rovinju.

Prvi nastup u nastavku prvenstva Plavi će imati 21. siječnja, kad će na Maksimiru ugostiti Goricu.