SLAVLJE TOTTENHAM

Suarez debitirao golom za Liverpool

02.02.2011 u 23:36

U susretu 25. kola engleskog nogometnog prvenstva Tottenham je na gostovanju pobijedio Blackburn 1:0. Pogodak odluke zabio je Peter Crouch u 4. minuti utakmice

Od četvorice hrvatskih igrača u Tottenhamu zaigrao je samo Vedran Ćorluka koji je na terenu proveo svih 90 minuta. U 54. minuti je dobio žuti karton. Niko Kranjčar i Stipe Pletikosa utakmicu su pratili s klupe, dok je Luka Modrić izvan stroja zbog operacije crvuljka. Utakmicu je s klupe pratio i napadač Roversa Nikola Kalinić.

Bolton je pobijedio Wolverhampton 1:0 golom Daniela Sturridgea u 90. minuti. Ivan Klasnić nije nastupio za Bolton.

Liverpool je pobijedio Stoke 2:0, a u redovima 'redsa' debitirao je Luis Suarez i odmah je zabio gol. Suarez je ušao u igru u 63. minuti, a u 79. je zatresao suparničku mrežu za 2:0. Prvi gol je zabio Raul Meireles u 47. minuti.

Na ljestvici vodi Manchester United sa 54 boda, Arsenal ima 49, Manchester City 46, a Chelsea 44.

REZULTATI:

Liverpool - Stoke 2:0 (Meireles 47, Suarez 79)
Blackburn - Tottenham 0:1 (Crouch 4)
Bolton - Wolverhampton 1:0 (Sturridge 90)
Fulham - Necastele 1:0 (Duff 68)
Blackpool - West Ham 1:3 (Adam 43 / Obinna 24, 44, Keane 37)
Birmingham - Man. City 2:2 (Žigić 23, Gardner 77-11m / Tevez 4, Kolarov 41)

Igrali u utorak:

Arsenal - Everton 2:1 (Aršavin 70, Koscielny 75 / Saha 24)
Man United - Aston Villa 3:1 (Rooney 1, 45, Vidić 63 / Bent 58)
Sunderland - Chelsea 2:4 (Bardsley 4, Richardson 26 / Lampard 15-11m, Kalou 23, Terry 60, Anelka 90)
WBA - Wigan 2:2 (Odemwingie 5, Fortune 79 / N'Zogbia 20, Watson 43)