PUNO PEHA

Srpski konkurent nahvalio Ivana Kelavu

25.09.2013 u 14:54

U ogledu 5. kola talijanske Serije A nogometaši Udinesea su na Friuli stadionu pobijedili Genou 1:0. Svih je devedeset minuta među vratnicama pobjednika opet stajao hrvatski vratar Ivan Kelava

Po prvi puta ove sezone Kelava je uspio kroz svih devedeset prvenstvenih minuta sačuvati svoju mrežu, s tim da treba naglasiti kako su igrači Genoe u uistinu rijetkim trenucima prijetili nekadašnjem vrataru zagrebačkog Dinama tijekom utorka.

Inače, o Kelavi se opet izjasnio Željko Brkić, nominalno prvi vratar Udinesea, koji se trenutačno oporavlja od ozljede ramena.

'Zaslužili smo ovu pobjedu jer smo bili mnogo bolji. Sretan sam i zbog Kelave, drago mi je da je završio utakmicu bez primljenog pogotka. Inače, on je vrlo dobar cijele sezone, ali je nažalost imao mnogo nesreće dosad,' rekao je srpski reprezentativac o svom kolegi.