SAUDIJSKA LIGA

Sigurno su bili sretni što su se vidjeli, ali i Bilić i Bišćan ostali su razočarani

15.12.2023 u 20:03

U dvoboju 17. kola saudijske lige snage su odmjerili Al Fateh Slavena Bilića i Al Shabab Igora Bišćana. Okršaj je završio bez pobjednika, 1:1, što ne odgovara ni jednima, ni drugima, jer obje su momčadi već više od mjesec dana bez pobjeda

Ovo je bila šesta uzastopna prvenstvena utakmica Al Fateha u kojoj Bilićeva momčad nije slavila, odnosno peta Al Shababa. Al Fateh je ostao sedmi s 25 osvojenih bodova, a Al Shabab je 11. sa sedam osvojenih bodova manje.

Marokanac Batna doveo je Al Fateh u vodstvo u 15. minuti, dok je za goste gol zabio domaći igrač Abdullah Radif u 58. minuti.

Bio je ovo drugi međusobni sraz hrvatskih trenera, s time da je prvi igran u nacionalnom kupu, u kojem je nakon produžetka slavio Bišćanov klub.