PORAZ ZA PORAZOM

Sigurni smo da niti Slaven Bilić nema objašnjenje za ovo

07.12.2023 u 22:27

Od četvrtka do subote u Saudijskoj Arabiji igraju se utakmice 16. kola nacionalnog prvenstva. A svoju su utakmicu odigrali i igrači Slavena Bilića. No, nisu pokazali ništa, jer s gostovanja kod zadnje momčadi vraćaju se poraženi

Al Fateh bivšeg hrvatskog izbornika Slavena Bilića gostovao je kod Al Hazma, posljednje momčadi lige. I doživjeli su Bilićevi igrači poraz 2:0.

Domaćini su do konačnog rezultata stigli već u 14. minuti. Prvi gol u 5. minuti zabio je Bruno Viana, dok je za 2:0 poentirao Toze s 11 metara.

Al Fatehu ovo je već četvrti potaz u zadnjih pet utakmica, s time da su u tih pet utakmica Bilićevi igrači zabili samo jedan jedini gol (op.a., jedna je utakmica završena remijem 1:1).

Sigurni smo da niti Biliću nije jednostavno shvatiti što se događa s momčadi.

Tportal SPORT je i na WhatsAppu

Želite li pogledati VIDEO svih golova iz SuperSport HNL-a i Kupa te dobivati najvažnije vijesti iz sporta: Zapratite tportalov kanal OVDJE i kliknite 'Prati'