Nogometaši Lokomotive su u kvalifikacijama za plasman u Europsku ligu u gostima kod švedskog Malmöa doživjeli pravu katastrofu, izgubili su 5:0

MALMÖ: Johansson - Larsson, Ahmedhodžić, Nielsen - Berget, Rakip, Lewicki, Knudsen - Nalić, Thelin, Rieks

LOKOMOTIVA: Hendija - Mersinaj, Kolinger, Kovačić, Marković - Petrak - Karačić, Çokaj, Sammir, Đira - Kallaku

• +8
Malmö - Lokomotiva, kvalifikacije za Europsku ligu, 24.9.2020. Izvor: EPA / Autor: Anders Bjuro/TT

POGLEDAJTE GOLOVE:

Malmö - Lokomotiva 1:0, Thelin (5)

Malmö - Lokomotiva 2:0, Thelin (17)

Malmö - Lokomotiva 3:0, Nalić (31)

Malmö - Lokomotiva 4:0, Larsson (52)

Malmö - Lokomotiva 5:0, Rieks (72)

• 90’

Kraj utakmice! Malmö je na svom terenu više nego zasluženo deklasirao nemoćnu Lokomotivu čak 5:0!

• 88’

Probudili su se 'lokosi', vidjeli smo i prvi njihov šut u okvir protivničkog gola! Pucao je Tuci, ali Johansson je to bez problema obranio

• 84’

Napokon su nogometaši Lokomotive stigli do šesnaesterca Malmöa, no to je bilo sve što su uspjeli napraviti. Obrana domaćih bez problema je 'očistila' ovaj jadan pokušaj 'lokosa'

• 73’

GOL! Pukla je i petarda! Malmö protiv Lokomotive vodi 5:0! Zabio je sjajni Rieks koji je u prvom poluvremenu dva puta asistirao Thelinu

• 64’

Malmö kao da je nakon četvrtog gola malo popustio pritisak, ne napadaju domaćini tako intenzivno. No, to za nogometaše Lokomotive ionako ništa ne znači jer i dalje su potisnuti na svoju polovicu terena, bez izgledne šanse da zaprijete

• 53’

GOL! Larsson je zabio za Malmö! Sad je već 4:0 za švedsku momčad... Krasan gol s nekih 18 metara, u same rašlje. Hendija je bio nemoćan

• 46’

Počelo je drugo poluvrijeme

• 45’

Francuski sudac Francois Letexier označio je kraj prvog poluvremena. Malmö više nego zasluženo na svom terenu vodi 3:0, Lokomotiva se u nastavku utakmice mora trgnuti jer prijeti joj debakl

• 41’

U Švedskoj ništa novo... Malmö niže napad za napadom, Lokomotiva se brani, svi jedva čekaju kraj ovog poražavajućeg poluvremena