ZANIMLJIVO U KRANJČEVIĆEVOJ

Rudeš zaustavio Osijek; ovo kolo se mora posebno upamtiti

25.09.2017 u 20:02

U desetom kolu HT Prve lige u Kranjčevićevoj su Rudeš i Osijek odigrali 1:1

Ovo kolo treba posebno upamtiti. Nitko od velike četvorke iz hrvatskog nogometa nije uspio pobijediti. Nakon Rijeke, Dinama i Hajduka kiksao je i Osijek. Momčad iz Gradskog vrta je u prvom kolu odigrala 1:1  s Rudešom, a isti rezultat dogodio se i sada u Kranjčevićevoj.

• +5
Rudeš - Osijek, 10. kolo HT Prve lige, 2017/18. Izvor: Cropix / Autor: Damir Krajac / CROPIX

Osijek je imao više od igre, ali na golu je bio odlični Picak, a kazna za neiskorištene prilike došla je u 20. minuti. Akciju je započeo Lulić, proigrao je na desnoj strani Turčina koji je gurnuo loptu u peterac gdje Škorić nije uspio reagirati ispred Budimira koji je uklizao i pogodio bliži kut.

Rudeš – Osijek 1:0, Budimir 20'

U nastavku su domaći nogometaši dosta dobro čuvali svoju prednost, ali  u 72. popustila je njihova obrana. Bočkaj je ubacio, a Grgić skočio sa oko sedam metara za izjednačenje.

Osijek je do kraja utakmice pritisnuo, a najbliže pogotku bio je Bočkaj koji je sa oko 12 metara snažnim udarcem zatresao gredu.

Rudeš – Osijek 1:1, 10. kolo 2017./18. (sažetak)

Rudeš-Osijek1:1