BRILJANTAN PRODOR

Gdje si bio protiv Osijeka? Strašan gol mlade zvijezde PSV-a!

25.09.2017 u 12:59

Steven Bergwijn proslavio se fantastičnim prodorom i pogotkom tijekom visoke 7:1 pobjede PSV-a protiv Utrechta ove nedjelje...

Klub iz Eindhovena iznenađujuće je ispao iz Europske lige već u 3. pretkolu, nakon dva poraza od našeg Osijeka, što je u tom trenutku bila jedna od najvećih senzacija u europskim natjecanjima.

• +3
Europska liga, 3. pretkolo: Osijek - PSV Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL

PSV se zatim oporavio i trenutno vodi na ljestvici nizozemskog prvenstva, s 15 osvojenih bodova iz šest utakmica. Ove nedjelje s brutalnih 7:1 pobijedila je Cocuova momčad Utrecht, a nakon susreta priča se najviše o prekrasnom golu Stevena Bergwijna.

Mladi 19-godišnji napadač prošetao se obranom domaćih u 89. minuti i s lakoćom zabio pokraj Jensena.

Nakon takvog gola navijači PSV-a s pravom se pitaju gdje je bio protiv Osijeka, jer odigrao je protiv Zekićeve momčadi više od 120 minuta na terenu, a nije napravio ništa...