VJERAN MADRIDU

Ronaldo: Ma kakav City, ostajem u Realu

14.06.2011 u 10:47

Bionic
Reading

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Premda su se engleski mediji raspisalo o basnoslovnoj ponudi Manchester Cityja te Cristiana Ronalda praktički već preselili na Otok, portugalski je reprezentativac te priče odbacio i po tko zna koji put kazao – ostajem u Realu

Već nekoliko dana stupce medija puni vijest da je prebogati Manchester City spreman platiti vrtoglavih 170 milijuna eura Real Madridu za Cristiana Ronalda. Čak su se pojavile i vijesti od 'bliskih mu prijatelja' u kojima se navode uvjeti koje je Portugalac tražio.

Gostujući na radiju Cadena Cope, Ronaldo je na pitanje o basnoslovnoj ponudi Cityja kazao.

'Nije loša ponuda, ha? Ali, ne, ne idem nikuda. Slobodno možete napisati da ne napuštam Real. Dajem svoju riječ. Ovdje mi je krasno i želim ugovor odraditi do kraja. Dapače, ako bi mi Real ponudio novi ugovor, ja bi odmah potpisao', jasan je bio portugalski reprezentativac koji je kazao i o imenima koja se vrte kao moguća pojačanja 'kraljevskog kluba'. Najviše se govori o Agueru i Neymaru.

'I Aguero i Neymar izvrsni su igrači. Neymara sam gledao nekoliko puta i oduševio me. Kada bih ja bio predsjednik Reala, zadržao bih Adebayora koji je ovdje bio na posudbi. Ne samo da je odličan igrač, nego još bolja osoba', završio je Ronaldo.