REAL UVJERLJIV

Ronaldo bez milosti gurnuo Sammira prema dnu!

18.01.2015 u 13:52

Nogometaši Real Madrida u 19. kolu Primere pobijedili su u gostima Getafe rezultatom 3:0, uz dva pogotka Cristiana Ronalda...

Nakon ispadanja iz Kupa kralja, Ancelottijevoj momčadi preostalo je posvetiti se Primeri i Ligi prvaka. Prvi korak nakon neuspjeha napravljen je kako treba, iako je bilo mučenja sa žilavim Getafeovom za koji igra naš Brazilac Sammir.

Real je tek u 63. minuti uspio slomiti obranu domaćih, jednostavnom akcijom Benzeme i Ronalda koju je Portugalac pretvorio u pogodak. Sličnom lakoćom pala su i sljedeća dva pogotka pri kojima je asistent bio James, a strijelci Bale te Cristiano Ronaldo, koji je došao do brojke od 28 postignutih golova u Primeri, a natjecanje je tek došlo do svoje polovice.

Sammir je u momčadi Getafea igrao do 83. minute. Imao je jednu priliku za pogodak, nekoliko solidnih dodavanja i oduzetih lopti te jednu glumu prekršaja, a njegov klub nastavio je veliku seriju neuspjeha koji ga guraju na samo dno Primere i borbu za opstanak u drugom dijelu sezone.