• Objavljeno 16.08.2011 u 11:08
Tportal

Tportal

Izvor: tportal.hr / Autor: Tportal

Američki tenisač Andy Roddick pokazao je da nije majstor u smirivanju živaca. U prvom kolu turnira iz serije Masters 1000 u Cincinnatiju poražen je od Nijemca Kohlschreibera (6:7, 7:5, 6:1)

Prvi set dobio je u tie breaku, a nakon što je izgubio drugi razbio je reket, što mu je donijelo opomenu. U drugom gemu zadnjeg seta napucao je lopticu u publiku kada mu je dosuđen prijestup kod servisa. To je bila druga opomena i automatski gubitak idućeg poena, što je njegovom protivniku otvorilo put prema pobjedi. Ni nakon meča Roddick se nije uspio kontrolirati, bjesnio je i dalje, a Kohlschreiber je u čudu napustio teren.

'Poželio sam lopticu natrag čim sam je napucao. Siguran sam da sam vidio osmogodišnju djevojčicu kako ju je uhvatila, a sudac je rekao da sam je napucao najjače što sam mogao. Netko je mogao otići kući sa suvenirom, a ovako je meč uništen zbog kazne', rekao je Roddick.

Ključni trenutak meča - Roddick zbog kazne gubi poen za 0:2