Nogometaši Istre 1961 i Rijeke na stadionu Aldo Drosina u Puli igrali su polufinalnu utakmicu Kupa. Istra je iznenađujuće slavila 3:2 i izbacila favorizirane goste

ISTRA 1961: Lučić - Bosančić, Silva, Šutalo - Sergi, Halilović, Galilea, Navarro - Bande, Hara, Gržan

RIJEKA: Nevistić - Štefulj, Galović, Capan, Tomečak - Gnezda-Čerin, Lončar, Menalo, Andrijašević, Murić - Drmić

• +14
NK Istra 1961 - NK Rijeka, Kup, polufinale, 14.4.2021. Izvor: Cropix / Autor: Matija Djanjesic / CROPIX
  • 90’

Kraj utakmice! Senzacionalna Istra pobijedila je Rijeku 3:2 i ide u finale Kupa!

• 89’

Igrat će se četiri minute sudačke nadoknade. Četiri minute nade za Rijeku koja napada bez prestanka

• 81’

Jaooooooooo! Mogla je Istra sad potvrditi pobjedu! Pucao je Hara, ali Capan je spasio Rijeku izbivši loptu s gol-crte

• 78’

Čeka nas neizvjesna završnica, Rijeka juriša na gol Istre, traži izjednačenje. Pucao je Capan, ali njegov pokušaj je neprecizan, odlazi iznad gola Istre

• 72’

GOOOOOOOOL! Rijeka je smanjila na 3:2! Iz jedanaesterca je zabio Robert Murić

• 62’

Rijeka nastavlja s dominacijom u nastavku utakmice, prijete gosti, krenuli su na sve ili ništa, moraju dostići veliko vodstvo Istre

• 53’

GOOOOOOOOOL! Rijeka je okrunila terensku inicijativu na startu drugog poluvremena! Za 3:1 zabija Drmić! Sjajno je primio loptu na vrhu šesnaesterca i onda pucao iz okreta. Lopta je prvo pogodila desnu vratnicu, a onda se odbila u gol Istre...

• 47’

Goran Tomić se na poluvremenu odlučio za čak tri izmjene u svom sastavu - igru su napustili Štefulj, Menalo i Čerin, a ušli su Velkovski, Liber i Kulenović

• 46’

Počelo je drugo poluvrijeme

• 45’

Završeno je prvo poluvrijeme polufinalne utakmice Kupa između Istre i Rijeke u Puli. Domaća momčad nakon fantastičnih 45 minuta iznenađujuće vodi čak 3:0, Rijeka je na Aldo Drosini doživjela totalni potop u prvom dijelu susreta