U posljednjem dvoboju 3. kola HT Prve lige nogometaši Rijeke i Hajduka odigrali su 1:1, a izjednačujući pogodak Splićana pao je iz penala kojeg punih pet minuta Caktaš nije mogao izvesti zbog divljanja Armade...

Sastav Rijeke: Sluga - Pavelić, Župarić, Punčec, Zuta - Čanađija, Grahovac - Kvržić, Gorgon, Heber - Puljić

Sastav Hajduka: Posavec - Borja, Vučur, Mikulić - Juranović, Jurić, Hamza, Fomitschow - Šehić, Caktaš; Ivanovski

HT Prva liga, 3. kolo:

Rijeka - Hajduk 1:1 (Puljić 62, Caktaš 87)

• +3
HT Prva liga, 3. kolo: Rijeka - Hajduk Izvor: Pixsell / Autor: Nel Pavletic/PIXSELL
  • 90’

Kraj susreta, podjela bodova na Rujevici

• 90’

Sedam minuta sudačke nadoknade

• 87’

GOOOL za Hajduk! Caktaš je nakon dugog prekida zabio s bijele točke!

• 85’

Penal za Hajduk! Župarić je srušio Saida, a navijači Rijeke bacaju predmete u teren i ne dopuštaju da se izvede!

• 72’

Hajduk se dokopao lopte nakon primljenog gola, ali nastavlja s jalovim nogometom kojeg prakticira tijekom cijelog susreta