UŠAO U POVIJEST

Rennes demolirao Saint Etiennea, 'konobar' Lovro Majer savršeno posluživao suigrače i još jednom potaknuo usporedbe s Modrićem

05.12.2021 u 15:12

U gostujućoj pobjedi Rennesa kod Saint Etiennea 5:0 Majer je sudjelovao s četiti asistencije

Fantastičnu utakmicu za Rennes odigrao je hrvatski reprezentativac Lovro Majer kojeg sve češće uspoređuju s Lukom Modriće te mu predviđaju vrlo brzi odlazak uz Rennesa. Kao moguća destinacija spominje se i PSG.

Lovro je bio asistent u prva tri od pet golova, a sva tri je realizirao Martin Terrier.

Bilo je to u 22., 28., i 48. minuti utakmice za prvi, drugi i četvrti gol. Treći je djelo domaćeg igrača Yvanna Macona koji je zabio autogol u 45. minuti

Majer je igrao do 81. minute kada ga je zamijenio Lesley Ugochuwoku koji je dvije minute kasnije zabio za konačnih 5:0.

Mladi hrvatski veznjak je tako postao prvi igrač u francuskom prvenstvu od 2006. godine koji je upisao tri asistencije i to sve tri istom igraču.