Sponzor rubrike
Sponzor rubrike
U susretu trećeg kola engleskog nogometnog prvenstva Liverpool je teškom mukom pobijedio West Bromwich Albion 1:0, dok je Sunderland identičnim rezultatom porazio Manchester City
Prvu pobjedu 'redsima' ove sezone donio je Fernando Torres u 65. minuti. Prvu pobjedu upisao je i Sunderland, a strijelac je bio Darren Bent u četvrtoj minutio sudačke nadoknade iz jedanaesterca.
Bolton i Birmingham su odigrali 2:2, nakon što su gosti vodili 2:0 i imali igrača više. Strijelci za Bolton bili su Kevin Davies (71-11m) i Robbie Blake (81), a za Birmingham City Roger Johnson (4) i Craig Gardner (51). Bolton je ostao bez igrača u 36. minuti kada je isključen vratar Jussi Jaaskelainen zbog udaranja suparničkog igrača Rogera Johnsona. Ivan Klasnić nije nastupio za Bolton.
Aston Villa je pobijedila Everton 1:0 golom Younga u devetoj minuti.
REZULTATI:
Aston Villa - Everton 1:0 (Young 9)
Sunderland - Manchester City 0:1 (Bent 90+4-11m)
Liverpool - WBA 1:0 (Torres 65)
Bolton - Birmingham 2:2 (Davies 71-11m, Blake 81 / Johnson 4, Gardner 51)
