U utorak su se igrale prve uzvratne utakmice osmine finala Lige prvaka. U Madridu smo vidjeli veliko iznenađenje. Ajax je potpuno nadigrao Real (1:4), nadoknadio zaostatak iz prve utakmice i prošao dalje. U Dortmundu je Tottenham još jednom slavio (0:1) i potvrdio prolazak...

Real Madrid: Courtois - Carvajal, Varane, Nacho, Reguilon - Kroos, Casemiro, Modrić - Vinicius, Lucas Vazquez - Benzema

Ajax: Onana - Mazraoui, Blind, De Ligt, Tagliafico - De Jong, Van de Beek, Schöne, Neres, Ziyech - Tadić

Real Madrid - Ajax 1:4 (Asensio 70' / Ziyech 7', Neres 18', Tadić 62', Schoene 72')

Borussia Dortmund - Tottenham 0:1 (Kane 49')

• 90’

Kraj utakmice

• 90’

Crveni karton za Nacha Fernandeza. U dvije minute je zaradio dva žuta kartona. Frustracija je učinila svoje

• 90’

Kraj utakmice u Dortmundu. BVB - Tottenham 0:1

• 90’

Igrat će se još barem pet minuta nadoknade

• 86’

Kako je Ziyech ovo promašio? Tadić je bio brži od Modrića, prošao po lijevoj strani i ubacio u sredinu. Tamo je Ziyech bio sam, ali je s nekoliko metara, neometan, pucao preko gola

• 83’

Velike prilika za Real. Benzema je uzeo loptu, Modrić je povukao i vratio u sredinu do Benzeme, no on se poskliznuo. Do lopte je došao Bale, bio je poprilično koso u odnosu na gol pa je Onana zatvorio kut i obranio

• 80’

Promjena u Ajaxu. Izlazi Mazraoui, ulazi Veltman

• 78’

Korner za Ajax... Matthijs de Ligt je pucao glavom, Courtois brani

• 72’

GOOOOL za Ajax! Sada je sve gotovo! Schoene je izvodio slobodni udarac iz kosa. Svi, pa i Courtois, su očekivali da će ubaciti, no pucao je direktno po golu i prevario istrčalog Realovog vratara

• 70’

GOOOL! Marco Asensio je smanjio. Našao je malo prostora i poslao loptu uz sam okvir gola