francuska liga

PSG svoje frustracije iskalio na slabašnom Dijonu; Di Maria majstorski zabio iz slobodnjaka

12.03.2019 u 21:30

U zaostaloj utamkici 18. kola francuske lige PSG je slavio kod Dijona s uvjerljivih 4:0. Parižani su se tako vratili pobjedama nakon šokantnog ispadanja od Manchester Uniteda u Ligi prvaka...

Parižani su već od samog početka utakmice krenuli ofenzivno i već u 7. minuti stigli do vodstva. Za 1:0 zabio je Marquinhos.

Drugi je gol pao u završnici prvog poluvremena, u 40. minuti Kylian Mbappe povisio je na 2:0. Slabašni Dijon, koji se bori za bijeg iz opasne zone, nije mogao parirati PSG-u koji je stigao sa željom da se 'iskupi' za neočekivani i šokantni poraz od Uniteda u Ligi prvaka.

• +4
PSG - Manchester United; Liga prvaka; 6.3.2019. Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

Početkom drugog poluvremena, u 50. minuti, Angel Di Maria je postigao sjajan gol iz slobodnog udarca za a 3:0, a na samom kraju utakmice, u 92. minuti Choupo-Moting je zabio za konačnih 4:0.

Parižani vode sa 74 boda, čak 17 više od Lillea, dok je Dijon 18. s 21 bodom.