MUČNE SCENE

Pogledajte trenutak užasa: Golman Gorice je ostao bez svijesti, svi su zanijemili

01.05.2023 u 19:00

Sjajna nogometna predstava u kojoj su Lokomotiva i Gorica odigrali 2-2 ostala je u sjeni sudara koji se dogodio u 90. minuti igre. Golman Gorice Ivan Banić je naletio na suigračevo koljeno

Igrač Lokomotive Indrit Tuci je izbio sam pred golmana Gorice te loptu prebacio preko njega. Dok je lopta putovala prema gol autu, Banić se sudario sa suigračem Matušom Vojtkom i ostao bez svijesti.

Tuci je odmah pozvao pomoć, priskočili su igrači obje ekipe i liječnička služba, a Banić je e terena iznesen u nosilima. Kako je trener Sopić iskoristio sve zamjene na vrata je morao stati igrač Raspopović.

• +6
Teška ozljeda golmana Gorice Ivana Banića, utakmica Lokomotiva - Gorica, 1.5.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Marko Lukunic/PIXSELL

Nakon prekida njegova je momčad izjednačila iz slobodnog udarca sjajnim golom upravo Matuša Vojtka u 99. minuti utakmice. Pogledajte trenutak u kojem je zanijemio cijeli stadion. Nadamo se dobrim vijestima s pretraga i brzom povratku na gol Ivana Banića.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +5
SuperSport HNL, 32. kolo: Lokomotiva - Gorica, 1.5.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Marko Lukunic/PIXSELL