ht prva liga

Osijek do vrijedne pobjede protiv Istre stigao doslovno u posljednjim sekundama iz penala

24.11.2019 u 17:13

U utakmici 16. kola Hrvatski Telekom Prve HNL u Osijeku su nogometaši Osijeka su pobijedili pulsku Istru 1961 1:0 i vratili se na treće mjesto prvenstvene ljestvice

Osječani su došli do pobjede golom iz penala u 94. minuti, a Puljani su gotovo cijelo drugo poluvrijeme igrali s deset igrača.

Nakon vrlo slabog prvog dijela u nastavku je kapetan Osijeka Škorić u 47. minuti pogodio gredu, da bi u 52. minuti igrač gostiju Markus Pavić zaradio crveni karton.

Izvor: Društvene mreže / Autor: Vimeo

Osječani su potom propustili nekoliko prilika, u 73. minuti Špoljarić je zatresao gredu. Uporni Puljani su se znalački branili sve do treće minute sudačke nadoknade kada je branič Istre Gonzales srušio Špoljarića u kaznenom prostoru, a Mirko Marić je sretno pogodio jer je golman Istre Čondrić 'bio na toj lopti'...