FUTSAL

Olmissum preokretom protiv Dinama do pobjede na otvaranju finalne serije!

19.05.2023 u 23:10

U prvoj utakmici finala PH u futsalu malonogometaši Olmissuma su kod kuće svladali Dinamo 2:1

Prvu finalnu utakmicu na Ribnjaku je bolje otvorio Olmissum koji je bio bolja momčad u prvih deset minuta igre nakon čega se bude i igrači Futsal Dinama te gledamo izjednačeniju utakmicu. Gosti su i ti koji su došli do početnog vodstva u 17. minuti nakon udarca Perića, piše portal crofutsal.com.

Drugo poluvrijeme je donijelo dominaciju domaće momčadi koja je došla i do izjednačujućeg pogotka u 27. minuti, a strijelac je bio Kustura. Nakon njegove proslave pogotka zaiskrilo kako na gostujućoj klupi tako i na terenu te je podijeljen niz kartona, a i dva crvena kartona, za Perića i Grgića.

• +23
Olmissum - Dinamo, 1. utakmica finala futsala, 2022/23. Izvor: Cropix / Autor: Jakov Prkic

Nastavili su domaćini pritiskati i pet minuta nakon izjednačenja sjajnim pogotkom Jurline došli do preokreta. Do kraja susreta se rezultat nije mijenjao te je Olmissum došao do pobjede na otvaranju finalne serije!