FUTSAL

Nacional korak do futsal Lige prvaka

14.10.2016 u 08:42

Zagrepčani su bjelorusku Lidu pobijedili 1:0, presudio im je Luka Perić koji je u 34. minuti zabio za veliko slavlje

Nacional je odlučno krenuo u utakmicu, tri su im boda bila neophodna jer su samo tako mogli ostati u igri za plasman u elitnu rundu Futsal Cupa, Uefine malonogometne Lige prvaka. Koliko su dominiralinajbolje govori podatak da su na kraju utakmice imali čak 35 udaraca na gol protivnika.

Hrvatski je prvak dominirao tijekom cijele utakmice, no lopta jednostavno nije željela u gol. Na kraju se sav trud i presing Nacionala isplatio u 33. minuti utakmice, pobjednički je gol zabio Perić

Nacional se sada nalazi u sjajnoj situaciji, ima tri boda kao i Lida, a u posljednjem kolu koje se igra u petak očekuje ih meč protiv slabe momčadi Athina 90.