Zbog odgode dvoboja Dinama i Rijeke za 18. prosinca, okršaj Osijeka i Hajduka ponio je epitet derbija 6. kola Hrvatski Telekom Prve lige. U utakmici s nizom prilika, domaćini su poveli i do kraja utakmice sačuvali vodstvo...

OSIJEK: Ivušić - Majstorović, Šutalo, Škorić - Kleinheisler, Pilj - Bočkaj, Žaper, Šorša - Mance, Marić

HAJDUK: Ljubić - Dolček, Simić, Ismajli, Juranović - Hamza, Nejašmić, Kalik - Caktaš - Jairo, Eduok

• +7
Hrvatski telekom prva liga, 6. kolo, NK Osijek - HNK Hajduk Izvor: Pixsell / Autor: Dubravka Petric/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Kleinheisler je prebacio živi zid, ali i gol Hajduka

• 90’

Žuti karton za Ismajlija. Ni on neće igrati protiv Dinama. Slobodan udarac za Osijek s ruba kaznenog prostora

• 90’

Caktaš je izveo slobodni udarac i pogodio živi zid

• 90’

Žuti karton za Žapera. Slobodan udarac za Hajduk s dvadesetak metara, po sredini

• 90’

Igrat će se četiri minute nadoknade

• 88’

Velika prilika za Osijek. Bočkaj je opet sjajno uposlio Marića. On je otišao koso od gola i pucao. Udarac prolazi paralelno s gol linijom Hajduka

• 88’

Udarac Jradija, Škorić je blokirao glavom. Korner za Hajduk. Nakon kornera pucao je Hamza, no preko gola

• 85’

Marić se oslobodio, vukao loptu na rubu kaznenog prostora i pucao. Juranović je blokirao udarac. Kleinheisler je ljut, a ima i zašto biti. Bio je u dobroj poziciji, a Marić je već bio nesiguran na nogama kad je pucao

• 79’

Alves je uposlio Silvu. On je u padu pucao s ruba kaznenog prostora, golman Hajduka brani