• Zadnja izmjena 18.10.2009 23:07
  • Objavljeno 18.10.2009 u 20:35
John Hecimovic sa suigračima slavi pogodak

Izvor: Cropix / Autor: CROPIX / Nenad Dugi, Ronald Goršić, Damir Krajač

Hokejaši Medveščaka ponovno su u izvrsnoj atmosferi odigrali utakmicu EBEL lige, no za razliku od posljednjih 10-tak susreta u ovom su stigli do uvjerljive pobjede. 'Stradao' je KAC 4:2 (0:1, 1:0, 3:1)

Crni niz Medveščaka konačno je stao. U Domu sportova 'medvjedi' su u 15. kolu EBEL lige nadvisili austrijski KAC iz Klagenfurta sa 4:2, i to ponovno nakon što su gubili u prvoj trećini. Scenarij lošeg ulaska u utakmicu viđen je već toliko puta do sada, no ovoga puta Austrijanci nisu uspjeli napraviti razliku, nego su početnih 20 minuta dobili s minimalnih 1:0.

Zagrebački hokejaši trgnuli su se u nastavku i s četiri uzastopna pogotka u preostale dvije trećine preokrenuli rezultat na 4:1 i osigurali nove bodove na kontu. Konačnih 4:2 aktualni prvaci EBEL lige postavili su pola minute prije kraja susreta.

Medveščak – KAC Klagenfurt 4:2 (0:1, 1:0, 3:1)
0:1 Michael Craig (19. minuta; asist. Ratz, Tory)
1:1 Mike Ouellette (26. minuta; asist. Prpich)
2:1 Conrad Martin (42. minuta; asist. Sertich, Hecimovic)
3:1 Aaron Fox (49. minuta; asist. Sandrock)
4:1 Aaron Fox (58. minuta; asist. Sertich, Guidarelli)
4:2 David Schuller (60. minuta; asist. Tory, Craig)