EFIKASNI BAVARCI

[FOTO] Ma kakav derbi! Bayern u gostima pregazio RB Leipzig i pokazao tko je jedini gazda u njemačkom prvenstvu

11.09.2021 u 20:49

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa njemačkog nogometnog prvenstva Bayern je u gostima svladao Leipzig sa 4:1

Bayern je vodio 3:0, a počelo je pogotkom Roberta Lewandowskog u 12. minuti iz penala. Nakon toga domaću mrežu pogađali su Jamal Musiala (47) i Leroy Sané (54).

Leipzig smanjuje zaostatak preko Konrada Laimera u 58. minuti, ali to je bilo sve od njih. Dapače, u sudačkoj nadoknadi utakmice Eric Maxim Choupo-Moting (90+2) zabija za konačnih 4:1 za Bayern.

Hrvatski reprezentativac Joško Gvardiol igrao je za Leipzig od 59. minute, dok je branič Josip Stanišić za Bayern ušao u igru u 75. minuti.