PREOKRET LENSA

Lille ispao iz Kupa unatoč vodstvu 2:0 i Grbićevoj obrani penala. Sekunde su ih dijelile od prolaza dalje...

04.01.2022 u 23:41

Golman hrvatske nogometne reprezentacije Ivo Grbić branio je čitav susret za Lille koji se oprostio od daljnjeg nastupa u Francuskom kupu 5:6 (2:2) porazom od regionalnog rivala Lensa u 16-ini finala nakon izvođenja 11-eraca

Lille je vodio sa 2:0 nakon prvih 45 minuta golovima Onane (29, 33), no u nastavku je kapetan domaćih Fofana (67, 90+5) sa svoja dva gola osigurao poravnanje, drugi pogodak Fofana je postigao u posljednjoj minuti sudačke nadoknade pa se pristupilo izvođenju 11-eraca.

Grbić je uspio obraniti udarac Claussa, ali s druge strane kapetan Fonte i Renato Sanches nisu uspjeli realizirati svoje udarce s bijele točke.

Domagoj Bradarić nije konkurirao za nastup u momčadi Lillea.