BUNDESLIGA

Kramarićev promašaj bez štete po Hoffenheim; Sosa asistirao u slavlju Stuttgarta

09.04.2023 u 22:26

U posljednjoj utakmici 27. kola njemačke Bundeslige Hoffenheim je kod kuće svladao Schalke s 2:0.

Golove su za Hoffenheim dali Král (22ag) i Bebou (70pen) , dok je Andrej Kramarić igrao do 65. minute.

Hrvatski je reprezentativac u 31. minuti imao odličnu priliku, no nije spretno reagirao te je ostao bez prave prigode za udarac. Tu situaciju pogledajte OVDJE.

U derbiju začelja, Stuttgart je došao do bitne pobjede za ostanak, a Sosa je asistirao Guirasyu za 2:1 u 60. minuti.

Njegovu genijalnu asistenciju pogledajte OVDJE.

Ito (14) i Vagnoman (63) su još bili strijelci za Stuttgart, dok su Stöger (57) i Hofmann (85) zabili za Bochum.

Nogometaši Borussije pobijedili su danas na svom terenu u Mönchengladbachu Wolfsburg našeg Nike Kovača s 2:0 u utakmici 27. kola Bundeslige.

Golove su zabili Nathan Nguomou u 34. minuti na asistenciju Markusa Thurama, koji je golom u 63. minuti postavio konačan rezultat.

Nogometaš Wolfsburga Omar Marmoush postigao je pogodak u desetoj minuti, ali je nakon upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog zaleđa.

Wolfsburg je doživio osmi poraz i deveti je na tablici sa 39 bodova, dok je Mönchengladbach na 10. mjestu, s četiri boda manje.