IGRAO I VRSALJKO

Kelava bez primljenog gola; Udinese do pobjede

25.09.2013 u 08:27

Nogometaši Udinesea pobijedili su Genou 1:0 na Friuli stadionu, u prvom ogledu 5. kola talijanske Serije A. Druga je to pobjeda u sezoni za Udinese i druga na domaćem travnjaku

Sastav iz Udina je bio bolji suparnik na travnjaku. Imao je daleko veći posjed lopte, diktirao je tempo i stvarao šanse, no na kraju mu je trebala pomoć suparničkog igrača kako bi uhvatio sva tri boda.

U 63. minuti je u igru za Genou ušao Emanuele Calaio, a petnaest minuta kasnije je postao tragičar ogleda budući je zabio autogol i tako presudio svom sastavu.

Hrvatski vratar Ivan Kelava sačuvao je svoju mrežu netaknutom tijekom ovog ogleda, dok je na drugoj strani cijelu utakmicu odradio Šime Vrsaljko. Na klupi Udinesea je, pak, tijekom ogleda ostao Igor Bubnjić.

Ostale se utakmice ovog kola igraju tijekom srijede i četvrtka.