EUROPSKO PRVENSTVO

Hrvatska se oprostila od polufinala Eura! Nakon herojske borbe Kauboja Danska je ipak došla do zaslužene pobjede

HRVATSKA
25:27
DANSKA
  • L.K.
  • Zadnja izmjena 22.01.2022 22:04
  • Objavljeno 22.01.2022 u 19:50
Nakon velike borbe Hrvatska je na kraju ipak izgubila i oprostila se od polufinala Europskom prvenstva. Nakon lošijeg ulaska u utakmicu Kauboji su uhvatili priključak, ali ipak nismo mogli nadoknaditi prednost i Danska je došla da velike i zaslužene pobijede.

HRVATSKA: Alilović, Pilipović, Marić, Gadža, Gojun, Maraš, Načinović, Ivić, Čupić, Slišković, Cindrić, Lučin, Martinović, Šipić, Glavaš, Jelini

DANSKA: Landin, Møller, Kirkeløkke, Landin Jacobsen, Lauge Schmidt, Jensen, Svan, Møllgaard Jensen, Mensah Larsen, Hansen, Andersson, Mensing, Holm, Gidsel, Hald Jensen

• 60’

Kraj utakmice

• 60’

Danska zabija pogodak koji bi im trebao osigurati pobjedu, Marić na drugoj strani zabija zadnji pogodak za Hrvatsku

• 57’

Čupić je siguran sa sedam metara i smanjuje prednost na 25:23!

• 55’

Čupić zabija još jedan pogodak ali slavlje nije dugo trajalo, Danska je brzo zabila i rezultat je 24:21

• 52’

Marić zabija peti gol za Hrvatsku, ali Jakobsen odmah odgovara na drugoj strani i Danska vodi 23:20

• 48’

Nakon propuštene prilike Marića, Danska zabija gol i opet povećava prednost na 22:19

• 45’

Nakon dva vezana gola Danske, Cindrić zabija prekrasan pogodak i smanjuje prednost na 20:18! Bravo Hrvatska

• 42’

Marić zabija bitan gol za Hrvatsku ali Danska odgovara odmah s golom na drugoj strani i rezultat je, 19:17

• 38’

Hansen zabija svoj peti pogodak i Danska vodi 18:15

• 36’

Martinović zabija još jedan pogodak i Hrvatska drži priključak s Danskom, rezultat je 16:14