• Zadnja izmjena 27.03.2010 22:05
  • Objavljeno 27.03.2010 u 19:55
Radomir Đalović

Izvor: Cropix / Autor: CROPIX / Karmen Mrkić

U posljednjoj utakmici 22. kola T-Com Prve HNL igraju Karlovac i Rijeka. Domaćin je u ovom trenutku na petom mjestu s 11 bodova više od momčadi s Kantride koja je deseta. Tijek utakmice pratite na tportalu

Ove sezone je na Kantridi bilo 1:1. Gosti su stigli bez šest-sedam prvotimaca.

90' - Kraj utakmice

90' -Križmanov slobodnka odlazi nebu pod oblake

84' - Lajtman je izašao ušao je Kovačević, Karlovac je sve bliže pobjedi

78' - Karabatić zbog ozljede ulazi,a Iftić mijenja karlovačkog stopera

76' - Štrokov udarac odlazi preko gola

73' - Đalović je pucao ravno u Sunaru

69' - za domaćina je ušao Štefančić, a izašao je Pilipović

67' - Barić je klizećim startom spriječio siguran pogodak Kreilacha

65' - Udarac križmana, brani Sunara, Rijeka se polako budi

64' - Vratar Sunara je bio brži od Đalovića, u nastavku akcije Bunoza je odbio loptu u korner nakon kojeg Rijeka nije ozbiljnije zaprijetila

60' - Iako Karlovac ima prednost i dalje je domaćin napadački orjentiran

55' - Landeka je blokirao udarac Novinića

54' - Opasna situacija pred vratima Rijeke, ali gostujuća obrana je izbacila ubačaj Jerneića

46' - Počelo je drugo poluvrijeme

45+1 - 2:0 - Nakon ubacivanja najviši u skoku je Bunoza za svoj prvijenac

45' - Jerneić iz teške pozicije glavom pored gola

43' - požutio je Jerneić zbog simuliranja

36' - poništen je gol domaćina, jer prije nego što je Jerneić zatresao mrežu Pamić je napravio prekršaj na Turkalju

35' - 1:0 nakon ubacivanja stvorila se je gužva u šesnaestercu gostiju, a najprisebniji je bio Paracki

34' - požutio je Tadejević

31' - Yourassowsky se ozlijedio pa je ušao Tadejević kojeg je srušio Lajtman te je požutio

30' - Lopta je iznenadila Križmana i dobra situacija za goste je propala

27' - Jedino zanimljivo što se je dogodilo je žuti karton riječkom braniču Turkalju zbog oštrog prekršaja

19' - Utakmica koja zasad nikoga nije oduševila. Nema prilika, obje momčadi igraju oprezno

12' - Pamić je uposlio Lajtmana kojem bježi lopta u izglednoj situaciji

8' - Još jedan udarac Riječana iz daljine. Ovoga puta je pucao Kreilach, ali preko gola

4' - Štrok je okušao udarac s 20-ak metara, ali pored gola

1' - Počeo je susret