POGLEDAJTE VIDEO

Je li fantastični Modrićev gol trebao biti priznat? U Sevilli tvrde da su oštećeni

26.02.2024 u 08:48

Jednim potezom Luka Modrić je zapalio prvo Santiago Bernabeu, a onda i internet i društvene mreže, ali iz Seville tvrde da je njegov maestralni gol neregularan

Podsjetimo, u derbiju 26. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je pobijedio Sevillu 1:0 golom kapetana hrvatske reprezentacije Luke Modrića u 81. minuti.

Luka Modrić ušao je u igru u 75. minuti umjesto Nacha Fernandeza, a šest minuta kasnije sjajnim je udarcem s 20 metara donio pobjedu Kraljevskom klubu.

Mediji i navijali slave Modrića, ali u Sevilli su ljuti na suca i VAR sobu. Sevillin desni bek Jesus Navas odmah nakon utakmice je naglasio da je njegova momčad oštećena jer je golu Modrića prethodilo zaleđe. Navas tvrdi da se u nedozvoljenoj poziciji nalazio Nijemac Antonio Rüdiger, no sudac je procijenio da on nije utjecao na igru.

Bio je to drugi Lukin ligaški gol ove sezone nakon što je u prosincu zabio u pobjedi protiv Villarreala 4:1.

LA LIGA (26. kolo): Real Madrid - Sevilla 1:0 / 25.2.2024. Izvor: Društvene mreže / Autor: Arena Sport TV/Youtube

Real se mučio sa Sevillom cijelu utakmicu, a onda je u igru ušao Modrić i fantastično pogodio za važnu pobjedu Kraljevskog kluba koji sada ima osam bodova više od drugoplasirane Barcelone.