KVALIFIKACIJE ZA EP

Italija opet zabila, Prosinečki sve dalje od iznenađenja; Norvežani vode

10.10.2015 u 17:59

Nastavljaju se kvalifikacije za EURO 2016. Prije Hrvatske koja igra od 20.45 s Bugarskom u akciju će i ostale reprezentacije iz naše skupine

Italija i Norveška su ispred Hrvatske u skupini i zasad imaju u svojim rukama izravni plasman na EURO 2016., jer drže prve dvije pozicije.

Oni svoje utakmice igraju od 18 sati. Italija ide u goste kod Azerbajdžana kojeg vodi hrvatski stručnjak Robert Prosinečki, a Norveška dočekuje Maltu.

Mogu li Azerbajdžan ili Malta prirediti iznenađenje i tako olakšati hrvatskoj reprezentaciji situaciji saznat ćemo nešto prije 20 sati.

Azerbajdžan – Italija 1-3

90' - kraj utakmice
88' - crveni karton za Husejnova
80' - imao je domaćin neke prilike da zakomplicira situaciju Talijanima, ali nije to iskoristio
65' - GOOOL -  1:3 - u Bakuu sve izgleda riješeno, Darmian je zabio treći za goste
43' - GOOOL - 1:2 - u pravi trenutak su Talijani vratili prednost, El Shaarawy strijelac, a dodao mu je Candreva
31' - GOOOL - 1:1 - šok za Italiju, Nazarov je izjednačio, Gurbanov je asistent, ludilo na tribinama,
17' - nakon primljenog pogotka izabranici Prosinečkog djeluju ošamućeno, mogli bi primiti i drugi
11' - GOOOL - 0:1 - Veratti je pronašao Edera koji je izmakao pozornosti domaćoj obrani i pogodio. Odličan početak za Talijane

Norveška – Malta
2-0

75' - Norvežani kontroliraju situaciju na terenu
52' - GOOOL - 2:0 - Soderlund na dodavanje Henriksena, ovdje je sve riješeno
35' - Hogg je u par navrata dobro intervenirao i drži Maltu na minimalnom zaostatku
19' - GOOOL - 1:0 - pukao je malteški bunker, strijelac za domaćina je Tettey
15' - potpuna dominacija Norvežana, prvo ime utakmice zasad je golman Maltežana Hogg, gosti ne prezaju ni od grubih prekršaja kako bi zaustavili Norveške nalete