U subotu u 17.30 sati Dinamo je gostovao u Puli kod Istre 1961. 'Plave' je u 22. minuti u vodstvo nakon Oršićeve asistencije doveo Kadzior. Početkom drugog poluvremena situacija je bila obrnuta, Kadzior je asistirao, a Oršić zabio. Plavi dvojac još je jednom ugurao loptu u Istrinu mrežu, no taj pogodak je poništen zbog zaleđa. Istra je imala nekoliko dobrih prilika, ali Ćuže je u zadnjoj minuti tek smanjio iz kaznenog udarca...

Istra 1961: Čondrić - Gonzales, Bosančić, Tomašević, Grujević - Gržan, Regan, Lončar, Galilea - Perić-Komšić, Ćuže

Dinamo: Zagorac - Moubandje, Perić, Theophile, Šitum - Moro - Oršić, Gojak, Majer, Kadzior - Gavranović

• +12
Hrvatski Telekom Prva liga, 17. kolo, NK Istra 1961 - GNK Dinamo Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOL! Ćuže je poslao Zagorca u suprotni kut i zabio

• 89’

Penal za Istru! Zagorac je u letu pokupio Tomaševića

• 87’

Dobra prilika za Istru. Fintić je primio loptu na desnoj strani kaznenog prostora, oslobodio se pratnje kretanjem u sredinu i prema rubu šesnaesterca i pucao prema suprotnom kutu gola. Lopta odlazi pored stative

• 81’

Promjena u Istri. Ulazi Bušnja, izlazi Gržan

• 81’

Promjena u DInamu. Izlazi Oršić, ulazi Marin

• 78’

Oršić je još jednom iz mrtvog kuta uputio nešto između udarca i ubacivanja, Čondrić izbija loptu

• 75’

Promjena u Istri. Ulazi Močinić, izlazi Lončar

• 74’

Promjena u Dinamu. Ulazi Atiemwen, izlazi Gavranović

• 72’

Istra je izgubila loptu u Dinamovom kaznenom prostoru, nakon čega su gosti krenuli u kontru. Kadzior je ugurao lopu u gol, nakon još jedne Oršićeve asistencije, no on je poništen zbog zaleđa. Da nije dirao loptu možda bi ona i bez tog dodira završila u golu