ŠPANJOLSKA DOBILA 10:0

Hrvatski 'hakleri' pregaženi u dvoboju s europskim prvacima

30.03.2013 u 21:48

Hrvatska malonogometna reprezentacija pretrpjela je visok 0:10 (0:3) poraz od aktualnog europskog prvaka Španjolske u odlučujućem dvoboju za prvo mjesto u skupini 4 u Aguilasu u kvalifikacijama za odlazak na EP koje će se sljedeće godine održati u Belgiji

Obje su reprezentacije u dvoboj ušle s dvije pobjede u prva dva susreta, ali Španjolci su već u prvih 20 minuta s tri gola riješili pitanje pobjednika. Strijelci su bili Raul Campos (0:53), Lozano (9:01) i Jose Ruiz (15:34).

U drugom poluvremenu Španjolci su još čak sedam puta zatresli mrežu našeg kapetana Jukića. Nova dva gola postigao je Lozano (25:05, 37:50), dva je dodao Miguelin (32:22, 38:13), a po jednoga Ortiz (33:57) i Pola (39:53), dok je Grbeša (32:12) postigao autogol.

Hrvatska će tako prolazak na EP pokušati izboriti kroz dodatne kvalifikacije koje će se igrati u rujnu.