Hrvatska je u utorak u 18.30 sati u San Marinu igrala prvu utakmicu Europskog prvenstva do 21 godine. U iznimno teškoj skupini prvi suparnik bila je Rumunjska, koja je iskoristila pogreške u našoj obrani za veliku, 4:1, pobjedu u prvom kolu Europskog prvenstva...

Rumunjska: Radu - Stefan, Pascanu, Nedelcearu, Manea - Baluţa, Cicaldau - Ivan, Man, Hagi - Puscas

Hrvatska: Posavec - Uremović, Benković, Katić, Sosa - Vlašić, Šunjić, Moro - Halilović, Jakoliš, Brekalo

• +3
Prijateljska utakmica U-21: Hrvatska - Danska Izvor: Pixsell / Autor: Goran Kovacic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Ipak GOL! Nakon provjere sudac je pokazao da nije bilo zaleđa. 4:1 za Rumunjsku, zabio je Petre

• 90’

Trese se naša mreža, ali sudac je pokazao na zaleđe. Ići će provjera

• 89’

Ulazi Petre, izlazi Puscas

• 88’

Izveo je Murić. Pucao je snažno i precizno, ali Radu brani

• 87’

Ivanušec je iznudio slobodan udarac na rubu kaznenog prostora

• 84’

Promjena u Rumunjskoj. Ulazi Olaru, izlazi Man

• 81’

U drugom poluvremenu Hrvatska je znatno manje opasna u napadu. Rumunji su iskoristili novu pogrešku naše obrane i sada održavaju prednost, uz povremene prijetnje