Danas u 20 sati Hajduk u Splitu dočekuje Gziru United. Nakon pobjede 0:2 na Malti, uzvrat bi trebao biti formalnost. Prijenos pratite na tportalu...

Hajduk: Duka, Bašić, Lopez, Svatok, Dolček; Beširović, Hamza, Jairo, Jradi, Delić, Tahiraj

Gzira United: Haber, Soares, Barbosa, Cohen, Sakyi, Jefferson; Corbolan, Muscat, Conti, Henrique, Kone

• +3
Europska liga, 1. pretkolo: Hajduk - Gzira U. Izvor: Pixsell / Autor: Ivo Cagalj/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice. Šok za Hajduk, koji je već nakon prvog nastupa ispao iz Europe

• 90’

GOOL! Šok na Poljudu, Kone zabija za 1:3! Ostao je sam na desnoj strani terena i sjajno naciljao. Duka nije mogao ništa

• 90’

Nova kontra Gzire, no napadač gostiju bio je u zaleđu

• 90’

Igrat će se barem šest minuta nadoknade

• 87’

Opasna kontra gostiju. Duka je u zadnji trenutak pokupio loptu pred napadačem Maltežana

• 83’

Velika gužva pred golom gostiju. No nekoliko pokušaja Hajduka završilo je u bloku, a zadnji udarac odlazi pored gola

• 81’

Projena u Hajduku. Ulazi Kalyk, izlazi Beširović

• 77’

Hajduk si je potpuno zakomplicirao poziciju. Sada još jedan gol dalje vodi goste

• 69’

GOOOOL! Kone je spektakularnim volejem doveo goste u vodstvo

• 67’

Umalo gol za Hajduk. Nakon kornera Jefferson je nespretno reagirao i poslao loptu prema svom golu, no Haber je sjajno reagirao i spasio gol