Hajduk od 19.05 (Arenasport 3, MAXtv gostuje u Velikoj Gorici kod Gorice koja im je tradicionalno crna mačka. Tekstualni prijenos uživo pratite na tportalu

GORICA - HAJDUK (SASTAVI):

GORICA: Kahlina - Čabraja, Krizmanić, Steenvoorden, Muhammed - Čanađija, Babec - Lovrić, Suk, Špikić - Dieye

HAJDUK: Posavec - Čolina, Vušković, Dimitrov, Jakoliš - Jradi, Jurić - Gyurcso, Caktaš, Jairo - Diamantakos

U međuvremenu pogledajte još jednom najbolje golove 6. kola HT Prve lige.

Mijo Caktaš bio je siguran izvođač penala u 44. minuti utakmice.

• 90’

Jairo je u 10. minuti sučeve nadoknade izveo penal, ali Kristijan Kahlina mu je obranio! Opet je konzultiran VAR, ali ostaje isti rezultat.

• 90’

Mudrinski je po nozi pogodio Jaira. Sudac Batinić je još jednom konzultirao VAR i dosudio penal za Hajduk!

• 90’

Igra se osam minuta sučeve nadoknade.

• 90’

Izašao je Hamad, a ušao Krizmanić (Gorica).

• 89’

Luda završnica u Velikoj Gorici. I Hajduk i Gorica kontrama pokušavaju doći do gola uz pljusak i jaki vjetar.

• 86’

Umjesto Caktaša i Jradija u dresu Hajduka su sada na terenu su Atanasov i Teklić.

• 83’

Počelo je puhati u Velikoj Gorici, a to je skoro dovelo Hajduk do izjednačenja. Ubačaj Hajduka s desne strane skoro je prevario Kahlinu, ali na njegovu sreću lopta je odsjela na gredi.

• 76’

GOOOL!!! Odmah u idućem napadu Gorica je i zabila, ali gol je poništen zbog zaleđa. Obavljena je i VAR provjera i odlučeno je da je Hamad bio u dozvoljenoj poziciji. Vušković je nogama bio iza njega.

• 75’

Gorica je krenula po preokret. Napali su Goričani u nekoliko navrata u istom napadu, a posebno je bio dobar šut Lovrića, ali Posavec je uspio sačuvati mrežu.